Telefon: +420 608 251 894       E-mail: info@bohemiaflora.cz Dnes je: 26.9.2021
image_src image_src image_src image_src image_src

Sruby

Firma Bohemiaflora se zabývá hlavně výrobou srubových rodinných domů, chat, hospodářských stavení a zahradních doplňků a to již téměř 10 let.

Veškeré stavby jsou vyráběny z kvalitního jehličnatého, hladce opracovaného dřeva, které pochází z našeho okolí. Díky možnostem naší firmy si veškeré dřevo těžíme, dovážíme a zpracováváme sami. Tím zaručíme zákazníkovi tu nejlepší kvalitu a také cenu. Jako ochranu dřeva před vnějšími vlivy používáme praxí ověřené barvy, které již obsahují impregnační prvky proti plísním, škůdcům a nebo impregnační látky samotné. Srubové stavby jsou stavěny třemi způsoby. Na klíč, hrubá stavba a nebo stavebnice. Naše firma se nezabývá v žádném případě typovými stavbami, ale snažíme se plně vyhovět zákazníkovi.


Vážení zákazníci,

prosíme vás o spolupráci při rozvoji našeho nového webu. Pokud jste na našich stránkách hledali něco, co v nabídce nebylo např. - přesné ceníky nebo další produkty, tak nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo e-mailem info@bohemiaflora.cz a my jsme schopni Vám dle individuálních přání maximálně vyjít vstříc.

Kontaktní údaje:

BOHEMIA FLORA - Jaroslav Zeman

+420 608 251 894

info@bohemiaflora.cz

Zámecká 200

335 61 Spálené Poříčí, CZ

Používáme WordPress (v češtině).