Telefon: +420 608 251 894       E-mail: info@bohemiaflora.cz Dnes je: 26.9.2021
image_src image_src image_src image_src image_src

Dětská hřiště

Kompletní služby – od odstranění starého hřiště až po nový dětský svět

Dovedeme zajistit kompletní dodávku dětského hřiště včetně: odstranění stávajících starých hřišť, úprava terénu, zpevněné plochy, ohraničení, zakůrování, chodníky dřevěné či ze zámkové dlažby, dopadové plochy, osazení nových prvků do terénu dle námi zpracovaného návrhu, případně projektu a v neposlední řadě oplocení celého objektu včetně vjezdových vrat a vrátek.

Nezapomínáme ani na učitele a rodiče

Při tvorbě dětského hřiště nezapomínáme ani na rodiče či učitele. Proto nabízíme i možnost zastřešeného sezení, pergol, letních učebních tříd a samostatně stojících stolů a lavic, kde mohou odpočívat rodiče a děti třeba při svačině.

Myslíme i na úschovu věcí na hřišti

Většina dětských hřišť se neobejde bez prostoru k úschově věcí na jeho údržbu a herních pomůcek na zimní období. Ideálním řešením je zahradní domek, kde se tyto věci dají ochránit před vlivem zimního počasí a hlavně krádeží či projevem vandalismu.

Dětské hřiště dle vašich představ

Dětské hřiště navrhneme a dodáme dle vašeho přání. Práce se dřevem nám dává možnost flexibility a originality, takže každé prvky dětských hřišť se mohou uzpůsobit dle vašich představ a možností.

Vážení zákazníci,

prosíme vás o spolupráci při rozvoji našeho nového webu. Pokud jste na našich stránkách hledali něco, co v nabídce nebylo např. - přesné ceníky nebo další produkty, tak nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo e-mailem info@bohemiaflora.cz a my jsme schopni Vám dle individuálních přání maximálně vyjít vstříc.

Kontaktní údaje:

BOHEMIA FLORA - Jaroslav Zeman

+420 608 251 894

info@bohemiaflora.cz

Zámecká 200

335 61 Spálené Poříčí, CZ

Používáme WordPress (v češtině).